Jarmočná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Košice

Neriešený
meno
Matej 13. októbra 2019

Už veľmi dlhú dobu to takto vyzerá na Jarmočnej ulici. Chodníky sú prerastané burinou, je na nich kopa ihličia a šišiek.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.