Exnárova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Dargovských hrdinov

Vyriešený
meno
Michal 20. októbra 2019

Dobrý deň. Toto auto bez značiek sa nachádza už dlhú dobu pri Konzervatóriu na Exnarovej ulici. Prosim odtiahnuť.

21. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, keďže sa jedná o areál školy, okrem Mestskej polície budeme kontaktovať aj zriaďovateľa školy a správcu areálu Košický samosprávny kraj.
Ďakujem za pochopenie a pekný deň
Jozef Andrejčák
30. november 2019

Jan

Stále nevyrieseny problém odstaveneho auta!!!!!!!!!
23. február 2020

Ľubomír Štulajter

Už je preč.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.