Benediktínska-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

Vyriešený
meno
Poslanec 24. októbra 2019

Pri realizácii záhrady RD je odpad vynesení mimo pozemok na pozemok národnej kultúrnej pamiatky .

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Mestská časť požiadala o súčinnosť Mestskú políciu. Pôvodca odpadu bol identifikovaný, okrem postihu zabezpečí odstránenie odpadu z uvedenej parcely na Benediktínskej ulici. Mestská časť zabezpečí monitorovanie priestoru nainštalovaním fotopasce.
Kto? Mestská polícia

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice Krásna
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Odpad z Benediktínskej ulice bol odstránený.
Kto? Mestská časť

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania