Drabova-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený
meno
Boris 07. novembra 2019

Na Drabovej su 2 zabudnute znacky, jedna cca rok (suvisi s podnetom https://www.odkazprestarostu.sk/kosice/podnety/79555/drabova-kanalizacia-chybajuci-kanalizacny-poklop, ktory uz je vyrieseny) a jedna po opravach cesty pred 2 mesiacmi. Kto je majitelom a kto si ich moze prist vziat?

Znacka na ceste sa pracuje, 30 km/h je tesne za vstupom na parkovisko pri Bubo servise v smere na triedu KVP.

Znacka obmedzenie, ktora povodne zakryvala sachtu s chybajucim poklopom je na rohu domu Denesova 1.

05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Značky boli odstránené

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.