Pri bitúnku-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Juh

Neriešený
meno
Matej 09. novembra 2019

Už dlhú dobu stojí toto odstavené vozidlo a zaberá miesto na ulici Pri Bitúnku, pri vstupe do depa ZSSK. TK/EK je dva a pol roka po platnosti. Vozidlo zarastá a hrdzavie.

05. september 2020

Pavol

Ak je tam ešte stále, prosím volať Mestskú Políciu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.