Ázijská trieda-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Sídlisko Ťahanovce

Uzavretý
meno
Janko 09. novembra 2019

Auto Renault Clio EČ KE962IL už viac ako rok stojí na mieste. Nemá platnú STK ani EK. Vo vnútri je haraburdie a evidentne slúži ako sklad.

05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dnes sme s kolegom prechádzali Ázijskú triedu a automobil sme bohužiaľ nenašli. Viete prosím uviesť bližšiu adresu napr. názov ulice a číslo bytového domu resp. zaslať ďalšie foto zobrazujúce širšiu situáciu podľa, ktorej by sme vedeli identifikovať kde presne sa automobil nachádza? Ďakujem.

PhDr. Jaroslav Žďára
Oddelenie výstavby a životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Košice Sídlisko-Ťahanovce
05. december 2019

Janko

Dobrý deň,
neuveríte, ale práve dnes predmetné auto z parkoviska zmizlo. Myslel som si že je to na podnet mestskej časti, ale je to asi len zhoda okolností. A možno sa tu dotyčný majiteľ našiel. Aj tak vďaka za interes riešiť daný podnet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.