Matuškova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Košice

Neriešený
meno
Vladislav 11. novembra 2019

dlhodobo upchaty kanal, pri dazdi vznika znacne jazero komplikuje parkovanie a nastupovanie suchou nohou do auta...

11. november 2019

Stanislav Iglarčík ml.

trefná fotka
26. júl 2020

Karol

Dlhodobo nerieseny problem.
26. júl 2020

Karol

Muškátová-parkovanie-problémové

Neodtekajúca dažďová voda

Pri výdatnom daždi (poslednú dobu často) z parkoviska (cesty) neodteká voda. Zmemožnuje to parkovanie a kráti nám parkovacie miesta. Pôvodne tu boli smetné koše a toto zostalo ako náhrada za premiestnené kontajneri (vybudovane kontajneroviska na plnohodnotných parkovacích stániach o pár metrov ďalej)
26. júl 2020

Karol

Matuškova-parkovanie-problémové

Neodtekajuca voda z cesty, parkoviska, co znemoznuje parkovanie 3-4 autam. Aktualne ked casto prsi je to akutne a ubera to miesta co uz teraz je nedostatok.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania