Polesná-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

Vyriešený
meno
Michal 31. decembra 2019

Opakované odtrhnutie zrkadlá vetrom. Potrebné je umiestniť zrkadlo s odolnejšim upevnenim na stĺp.

02. január 2020

Odpoveď samosprávy

Prasknuté zrkadlo evidujeme. Dôvodom boli zlé poveternostné podmienky v predošlých sviatočných dňoch. Hľadáme dopravné zrkadlo s pevnejším prichytením a kotvením u iného dodávateľa dopravných zariadení.
Kto? Mestská časť

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna
10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Mestská časť osadila dopravné zrkadlo na Polesnej ulici.
Kto? Mestská časť

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice Krásna
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Zrkadlo na Polesnej ulici je osadené.
Kto? Mestská časť

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.