Herlianska-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Dlhodobo chýbajúca dopravná značka hlavná cesta, po nehode čo je už aspoň pol roka.

04. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, označenie hlavnej cesty je na stĺpe svetelnej signalizácie. (vidno aj na fotke) Ďalšie označenie o cca 20 metrov je podľa môjho názoru zbytočne. Pri zaradzovani áut z Furče na Herliansku cestu je značka,, Daj prednosť v jazde" Myslím, že tých značiek je dosť. Ďakujem za pochopenie starosta MČ KNV
18. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nesúhlasím so statusom,, NERIESENY,,. Je potrebné si uvedomiť, že za dopravné značenie na ceste I. Triedy je zodpovedný Krajský dopravný inšpektorát a samozrejme správca komunikácie, kde v tomto prípade je Slovenska správa ciest. Samospráva v tomto prípade nemá kompetencie na riešenie daného podnetu, doplnenia značky. Predpokladám že značka bola odstránená z dôvodu zmeny dopravného značenia, na základe vyjadrenia KDI a jeho určenia. Ďakujem za pochopenie starosta MČ Košická Nova Ves.
18. február 2020

Peter

Značka tam chýba, podľa zlomených stĺpikov (vidieť na fotke) ktoré tam ostali po nehode. Po odbočení od Lidlu smerom dole na Sečovskú šofér nemá informáciu, že je na hlavnej a mal by teda dávať prednosť vozidlám odbočujúcim z Furče tiež smerom dole na Sečovskú na základe pravidla "pravej ruky". Zrejme preto tam pôvodné značenie aj bolo. Myslel som, že sa na opravu po nehode zabudlo, preto som to sem dal. Každopádne podnet je určený pre správcu danej komunikácie.
25. február 2020

Matej

Pán starosta, žiaľ Váš názor o zbytočnosti tejto ZDZ nie je správny. Značka bola "zvalcovaná" po dopravnej nehode a správca úseku (SSC) to stále neopravil. Tento podnet teda treba smerovať na SSC. Pre pochopenie sa stačí pozrieť doľava, ku Lidlu. Rovnaká situácia a ZDZ hlavnej cesty tam je. Prikladám fotku.
09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento podnet som oznámil príslušnému oddeleniu SSC, aby z jednali nápravu. Viac v tejto veci neviem urobiť, nakoľko je to mimo mojej kompetencie. Verím, že sa tým SSC bude zaoberať a v dohľadnej dobe dôjde k náprave. Ďakujem za pochopenie starosta
26. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nesúhlasím so statusom NERIEŠENÝ. Samospráva sa vyjadrila k danému podnetu, a postúpila to zodpovednej organizácií SSC. Poprosím, skúste prehodnotiť status resp. stav podnetu. Ďakujem za pochopenie starosta MČ KNV
30. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na základe komunikácie so zodpovedným pracovníkom na SSC, je informácia nasledovná :značka je objednaná, čaká sa na dodanie a následne bude osadená. Ďakujem za spoluprácu p. BODNAROVI s SSC a Košičanom za pochopenie a trpezlivosť. Ing. Michal Krcho starosta MČ KNV
03. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, chýbajúca značka osadená. Ďakujem panovi BODNAROVI z SSC za spoluprácu. Prajem pekný deň. Ing. Michal Krcho starosta MČ Košická Nová Ves
03. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Foto novej značky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania