Bukureštská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

V riešení
meno
Vanessa 14. februára 2020

Vyjazdená cesta od autobusov ktora môže ohroziť bezpečnosť nie len vodičov ale aj chodcov a obyvateľov čakajúcich na autobus.

19. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. O tzv. "vlnách na cestách" máme vedomosť. Vyskytujú sa na viacerých úsekoch nielen pri Bukureštskej ulici. Zodpovedným je v tomto prípade mesto Košice, ktorý je cestným správnym orgánom. Počas minulého roka sme na výskyt "vĺn" mesto viac krát upozorňovali a urgovali súvislú opravu cesty. Bohužiaľ aj z dôvodu neukončenej súťaže mesta Košice na súvislé opravy ciest a chodníkov, kde došlo k viacerým opravným prostriedkom zo strany neúspešných uchádzačov sa oprava neuskutočnila. Tento podnet mestu prepošleme, a zároveň aj tento rok budeme opätovne žiadať o ich opravu. Je to z hľadiska opráv miestnych komunikácií pre MČ jedna z priorít.
Kto? Mesto Košice, referát dopravy

PhDr. Jaroslav Žďára
Oddelenie výstavby a životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Košice Sídlisko-Ťahanovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania