Klimkovičova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Košice

Zaslané samospráve
meno
Tabak 18. februára 2020

Dlhodobo odstavené vozidlo na Klimkovičovej ulici pri detskom domove Dorka. Má vyfučané 3 pneumatiky a zaberá parkovacie miesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania