Zombova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený

Dobrý deň už niekoľko dní sú preplnené koše na sklo a fľaše sú všade okolo košov, prosím o zabezpečenie vysypania košov na sklo.

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Spoločnosť KOSIT, a.s. v zmysle harmonogramu vývozu triedeného odpadu mala sklo zo Sídliska KVP vyvážať 13.3.2020.
Zber na Zombovej ulici bol uskutočnený 14.3.2020 z dôvodu práceneschopnosti zamestnancov a čerpania voľna z dôvodu koronavírusu.


Ďakujem

S pozdravom

Mária Kopuničová
Oddelenie výstavby a majetku
Referent
MÚ MČ Košice – Sídlisko KVP
Trieda KVP 1, 040 23 Košice
Tel.č.: +421 55 789 06 27
E-mail: maria.kopunicova@mckvp.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.