Česká-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Sever

Vyriešený

Vrecia so záhradným odpadom na verejnom priestranstve.

06. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vrecia boli uložené na súkromnom pozemku. 15.04.2020 sa na predmetnom mieste vrecia nenachádzali.

Igor Vargoško
Oddelenie rozvoja mestskej časti
Miestny úrad Mestskej časti Košice - Sever

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania