Juhoslovanská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Sídlisko Ťahanovce

Vyriešený
meno
Jana Schusterová 12. júna 2020

Po jednosmerke na Juhoslovanskej chodí veľa aj cudzích áut - rodičov detí navštevujúcich školu Belehradská. Od Juhoslovanskej 5 pri potravinách Z+M vyložia dieťa a pokračujú k Juhoslovanskej 3 . Pri Juhoslovanskej 3 musia zisť cez rozbitý bariérový schod.
Prosím upraviť tento zjazd.
Ďakujem.
PS1: Vyžaduje obrázok, čo nemám, tak obrázok ignorujte.
PS2: V kontaktných údajoch ponúka "Prihlásiť sa cez Facebook", ale to neurobí nič, musím vypĺňať Kontaktné údaje.

17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. O rozbitej časti "zjazdného chodníka" vieme, toto poškodenie vzniklo v dôsledku času a toho, že tento chodník pôvodne nebol projektovaný a stavaný na prejazd vozidiel čoho dôkazom sú aj pozostatky obrubníka. Toto poškodenie sme už viac krát hlásili správcovi komunikácie, mestu Košice doteraz však nebola vykonaná oprava. V prípade, že mesto Košice v dohľadnej dobe opravu nezabezpečí, MČ bude uvažovať zafinancovaní tejto opravy buď v tomto alebo v budúcom roku podľa stavu financií vrátane odstránenia obrubníka a vytvorenia bezbariéry.

PhDr. Jaroslav Žďára
Oddelenie výstavby a životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Košice Sídlisko-Ťahanovce
29. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť v spolupráci s mestom Košice zrealizovala opravu uvedeného úseku, a zároveň súvislú opravu celej komunikácie. Podnet je týmto vyriešený.

PhDr. Jaroslav Žďára
Oddelenie rozvoja, dopravy, životného prostredia a vnútornej správy
Miestny úrad mestskej časti Košice Sídlisko-Ťahanovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania