Tatranská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Staré mesto

V riešení
meno
Erik M. 12. júna 2020

Dlhodobo odstavený automobil s neplatnou TK a EK (07/19), ktorý zaberá miesto na parkovisku. V oblasti je dlhodobý a závažný problém s parkovacími miestami (akútny nedostatok) a preto by bolo namieste, aby bolo toto vozidlo odstránené. Ďakujem

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za zaslaný podnet ohľadom odstaveného vozidla na Tatranskej ulici,
podnet bol z úrovne mestskej časti Košice - Staré Mesto obratom zaslaný na prešetrenie a riešenie Mestskej polícii Košice.

S pozdravom



Andrea Hudáková
Kancelária starostu
Referent kancelárie starostu


MČ Košice-Staré Mesto
Hviezdoslavova 7, 040 34 Košice
telefón: 055/6827196
e-mail: andrea.hudakova@kosice-city.sk
web: www.kosice-city.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania