Odpad na zemi na námestí pri Bauerovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený

Na námestí za komplexom obchodov pri Bauerovej sa nachádza veľká kôpka odpadu (pravdepodobne po stavbe). Nakoľko je na námestí kde sa hrajú deti a ľudia oddychujú, myslím si že je nevhodná. Prosíme samosprávu o nápravu.

22. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na základe Vášho emailu bol Váš podnet 15.5.2014 nahlásený na Mestskú políciu stanica KVP na vybavenie. Odpad bol obratom firmou odstránený.
S pozdravom Ing. Monika Cesnaková

Ing. Cesnaková, odd. VDaŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania