Zastávka Plťová bez zariadenia

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Džungľa

Vyriešený
meno
Odkaz pre starostu 13. mája 2014

MHD zastávka Plťová je v oboch smeroch bez zariadenia. Nemá miesto na sedenie, kôš ani striešku.

14. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Zástavky MHD má na starosti Dopravný podnik mesta Košice.
Musím však podotknúť, že v minulosti sa na oboch zastávkach nachádzali prístrešky a lavičky. Pre sťažnosti občanov bývajúcich v miestach zastávok, pre rušenie nočného kľudu, schádzania sa neprispôsobivých občanov v týchto búdkach, kde sa často požíval alkohol a iné návikové látky, dokonca slúžili prístrešky ako verejné toalety, po zvážení DPMK a sťažnosti, boli tieto prístrešky odstránené.

Adriana Balogová, starosta MČ- Košice -Džungľa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania