Nevyužitý podchod pri zastávke Stará nemocnica

Zodpovednosť za riešenie: Košice

Vyriešený
meno
Odkaz pre starostu 14. mája 2014

Na Južnej triede je pri električkovej zastávke Stará nemocnica nevyužitý podchod. Ten je zatvorený, pričom prechod pre chodcov nedisponuje semaforom. Preto je prejazd cez cestu značne problematický, pričom by naň mal slúžiť práve tento uzavretý podchod.

16. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Predmetný podchod je vo vlastníctve mesta Košice, ktoré vykonáva podľa Štatútu mesta Košice aj funkciu cestného správneho orgánu. Mestská časť na problém podchodu a jeho znečisťovania upozornila ref. dopravy Magistrátu mesta Košice. za účelom zamedzenia znečisťovania podchodu MMK v mesiaci máj 2014 realizoval jeho vyčistenie a uzatvorenie. Vo veci jeho využívania odporúčame kontaktovať MMK, ref. dopravy

Ing. Eva Horakovfá, odd. RRaBP, MÚ MČ Košice Juh
04. august 2014

Eva Horáková

Na základe požiadavky MÚ MČ Košice - Juh, ref. dopravy MMK podchod vyčistil a čiastočne uzatvoril.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania