Zanedbaná zastávka na Pereši

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Pereš

Vyriešený

Autobusová zastávka priamo pod MČ Pereš (smer von z mesta) je v dezolátnom stave. Rastie v nej tráva, je plná odpadu a smrdí. Lavičky sú rozbité a zastávka celkovo nenapĺňa svoju funkciu.

15. máj 2014

m

tam na jednej i druhej strane mali byť už nové zastávky...
16. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Mestská časť Košice – Pereš tento prístrešok na zastávke nevlastní,
ani ho nemá v správe.
Predmetná zastávka slúži pre SAD a MHD mesta Košice.


Ing. Jozef Karabin
starosta MČ Košice - Pereš
06. november 2014

Odpoveď samosprávy

"Zanedbaná zástavka" je našťastie minulosťou. Na tom istom mieste je
už nový prístrešok. Mestská časť Košice - Pereš zabezpečila v spolupráci Dopravným podnikom mesta Košice odstránenie starého prístrešku a dodanie iného.

Ing. Jozef Karabin, starosta MČ Košice - Pereš
06. november 2014

ms

"nový" ale hlavne ovela lepsi ako ten predtým...ešte na druhej strane cesty

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.