Maďarská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Sídlisko Ťahanovce

Vyriešený
meno
Juraj Bobák 29. júna 2020

Dobrý deň. Pred škôlkou na Budapeštianskej 3 je pootvorený poklop kanalizácie. Poklop na kanál nezapadá presne a posúva sa. Ďakujem za riešenie.

01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Stav poklopu dnes s kolegom preveríme, a zároveň oznámime mestu Košice.

PhDr. Jaroslav Žďára
Oddelenie rozvoja, dopravy, životného prostredia a vnútornej správy
Miestny úrad mestskej časti Košice Sídlisko-Ťahanovce
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oznamujeme Vám, že šachta bola opravená a poškodený kryt bol vymenený. Opravu zrealizovala Východoslovenská vodárenská spoločnosť a.s., ktorá je správcom predmetnej šachty.

PhDr. Jaroslav Žďára
Oddelenie rozvoja, dopravy, životného prostredia a vnútornej správy
Miestny úrad mestskej časti Košice Sídlisko-Ťahanovce
08. júl 2020

Juraj Bobák

Dobrý deň, ďakujem za opravu. Vyzerá to oveľa bezpečnejšie ako predtým. Prajem pekný deň. Bobák

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania