Budapeštianska-fontánka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Sídlisko Ťahanovce

Vyriešený
meno
Maria SIMALOVA 01. júla 2020

Na okraji fontány sú na strane od kostola uvoľnené 3 dlažobné kocky. Deti sa tu často prechádzajú a mohli by si ublížiť.

02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. O zlom technickom stave fontány vieme, tohto roku mala prebehnúť jej komplexná rekonštrukcia na ktorú sme aj žiadali dotáciu. Bohužiaľ situácia s COVID tento zámer znemožnila a rekonštrukcia prebehne pravdepodobne budúci rok. Stav spomenutých dlažobných kociek preveríme a podľa možností aspoň dočasne vypravíme do doby spomenutej komplexnej rekonštrukcie.

PhDr. Jaroslav Žďára
Oddelenie rozvoja, dopravy, životného prostredia a vnútornej správy
Miestny úrad mestskej časti Košice Sídlisko-Ťahanovce
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
informujeme Vás, že sme zabezpečili prilepenie týchto dlažobných kociek, tak aby ich nebolo možné vytiahnuť.

PhDr. Jaroslav Žďára
Oddelenie rozvoja, dopravy, životného prostredia a vnútornej správy
Miestny úrad mestskej časti Košice Sídlisko-Ťahanovce
03. júl 2020

Maria SIMALOVA

Dakujem za rychle vyriesenie problemu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania