Muškátová-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Západ

V riešení
meno
Miroslava Malachovska 12. júla 2020

Medzi cestou a parkoviskom (Toryská 6) sa prepadáva cesta, diera sa postupne zvažuje

15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Podnet bol postúpený Mestu Košice.
Kto? Mesto Košice, Tr. SNP 48/A, 040 11 Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania