Zombova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený
meno
Tibor Gujdán 16. júla 2020

Znečistenie chodníka od piesku a prachu, zranilo sa už niekoľko detí.

17. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Dňa 16.07.2020 bolo predmetné priestranstvo vyčistené

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice
17. júl 2020

Tibor Gujdán

Ďakujem za promptne vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania