Klimkovičova-nevyužívaný telefónny kábel

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený
meno
Michal Hornák 21. júla 2020

Telefonny kábel pripojený na bytovku a na osvetlení odpojený nepotrebný bol použivaný pri výstavbe bytoviek .....nová Klinkovičová ulica...

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Mestská časť nespravuje verejné osvetlenie (dočasným správcom je Dopravný podnik mesta Košice) a ani bytové domy (každý bytový dom má svojho správcu). Pri zriaďovaní dočasných napojení vzduchom vedených inžinierskych sietí nám ich správcovia nie sú povinní tieto hlásiť. Z uvedených dôvodov Vám odporúčame obrátiť sa na správcu bytového domu. Správcovi verejného osvetlenia tento podnet preposielame.

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice
03. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený stĺp bol demontovaný aj s telekomunikačnou prípojkou dňa 24.8.2020 firmou Spojstav.

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania