Rehoľná-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

Vyriešený

Prajem pekný deň, upozornenie na suchý strom v areáli detského ihriska. Škoda, že ho nemal kto poliať.

13. august 2020

Odpoveď samosprávy

Suchý strom na detskom ihrisku na Rehoľnej ulici bol odstránený.
Kto? Mestská časť

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.