Lomená-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Staré mesto

V riešení

Odpadky bránia vstupu do garážov

03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, upozornenie.

VKK nepatrí a ani nebol objednaný Mestskou časťou Košice - Staré Mesto, predmetný kontajner bol objednaný k novostavbe Jumbo Residence, a nie je ani určený pre verejnosť.
Od dnešného rána Mestská časť Košice - Staré Mesto zisťuje a preveruje stav na Lomenej ulici, pri VKK.

S pozdravom



Andrea Hudáková
Kancelária starostu
Referent kancelárie starostu


MČ Košice-Staré Mesto
Hviezdoslavova 7, 040 34 Košice
telefón: 055/6827196
e-mail: andrea.hudakova@kosice-city.sk
web: www.kosice-city.sk
03. august 2020

Anna Poláková

Áno kontajner patrí firme, ktorá stavia nový bytový dom. Ale odkedy sa stavia, tak my nemáme stanovište pre naše kontajnery, naše kontajnery sú popri ceste a pri garážoch a každý dáva odpad kade tade. Odpad tam dali ľudia z Lomenej. My sme VVK už dlho nemali, nakoľko tam 2 roky je VKK pre firmu, ktorá stavia bytový dom.
05. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

naši VPP pracovníci odstránili nelegálne zložený komunálny odpad na predmetnom mieste. Väčšie kusy nelegálneho komunálneho odpadnú budú z kontajneroviska odvezené spoločnosťou Kosit, a.s. v rámci pravidelného zvozu tuhého komunálneho odpadu podľa platného harmonogramu Mesta Košice.
S úctou
Mgr. Peter Džubera
referent oddelenia čistoty a poriadku

S pozdravom



Andrea Hudáková
Kancelária starostu
Referent kancelárie starostu


MČ Košice-Staré Mesto
Hviezdoslavova 7, 040 34 Košice
telefón: 055/6827196
e-mail: andrea.hudakova@kosice-city.sk
web: www.kosice-city.sk
05. august 2020

Anna Poláková

Ďakujeme veľmi pekne za rýchle vybavenie podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania