Československej armády-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Staré mesto

Vyriešený
meno
MM 08. augusta 2020

Pred dvomi rokmi boli odstránené vyschnuté stromy bez náhrady. Bolo by možné na toto prázdne miesto znova vysadiť stromy?

10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za Váš podnet.
Posielame ho obratom na Správu mestskej zelene Košice, ktorá má v kompetencii výsadbu zelene a stromov.

S pozdravom



Andrea Hudáková
Kancelária starostu
Referent kancelárie starostu


MČ Košice-Staré Mesto
Hviezdoslavova 7, 040 34 Košice
telefón: 055/6827196
e-mail: andrea.hudakova@kosice-city.sk
web: www.kosice-city.sk
04. november 2020

MM

Situácia bez zmeny...
04. november 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
10. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet bol dňa 10.08.2020 zaslaný na Správu mestskej zelene, na základe Vášho opätovného podnetu Mestská časť Košice - Staré mesto dnes t.j.10.11.2020 podnet urgovala.

S pozdravom



Andrea Hudáková
Kancelária starostu
Referent kancelárie starostu


MČ Košice-Staré Mesto
Hviezdoslavova 7, 040 34 Košice
telefón: 055/6827196
e-mail: andrea.hudakova@kosice-city.sk
web: www.kosice-city.sk
18. november 2020

MM

Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania