Železiarenská-lavička-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Šaca

Vyriešený

Nejako mám zmizla lavička. Bude aspoň umiestnená niekde na blízku alebo už je časť medzi bytovkami už úplne odpísaná? Tráva nepokosená a už ani žiadne lavičky.

24. február 2021

Lukáš

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený Lavičku zobrali lebo sa tam schádzala mládež takže namiesto posilnenia policajnej hliadky poberu všetky lavičku a dajú ich na námestie oceliarov aby mal primátor viac hlasov pri voľbách.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania