Ukrajinská-nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

V riešení
meno
Iveta 19. augusta 2020

Od 12.8.2020 nesvieti ziadna lampa v celej lokalite IBV KRASNA PRI JAZERE

20. august 2020

Odpoveď samosprávy

Developer lokality IBV KRÁSNA PRI JZERE nesplnil podmienky, za ktorých by Mestská časť bola oprávnená prevziať verejné osvetlenie do svojej správy. Z uvedeného dôvodu je stále jeho vlastníkom a prevádzkovateľom.
Dňa 26.08.2020 o 16:00 hod. sa bude konať zasadnutie Stavebnej komisie Miestneho zastupiteľstva, na ktoré developer lokality prisľúbil svoju účasť. Mestská časť bude o výsledku prerokovaného bodu informovať verejnosť. Tak ako je obvyklé, zápisnica zo Stavebnej komisie bude zverejnená na stránke Mestskej časti Košice - Krásna.
Kto? Mestská časť, developer

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna
20. august 2020

Iveta

Dane platime mestskej casti Krasna,nie developerovi,tak aspon verejne osvetlenie by za tie peniaze mohlo byt funkcne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania