Jantárová-nadbytočný stĺp svetelnej signalizácie

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Juh

Neriešený
meno
Ondrej 20. augusta 2020

Na križovatke Jantárovej a Požiarnickej ulice (pri autobusovej zastávke Rušňové depo smer Ryba) sa nachádza tento hrdzavý stĺp, ktorý je pravdepodobne iba pozostatkom svetelnej signalizácie. Prosím o jeho odstránenie.

06. september 2020

Karol Varga

Patrí k tomu stlpu aj rozvodna skriňa, je tiež na foto....tu je potrebne odstrániť tiež.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.