Filter

Zistiť moju polohu

Baltická ulica

Zabudnutý chodník pri revitalizácii na Baltickej

Nad jazerom - Baltická


05. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MsÚ Nad jazerom

Zaslané samospráve
 
September 2018

Parkovisko Baltická 1-2 (retardér)

Nad jazerom - Baltická


08. septembra 2018

Zodpovednosť: Košice

Neriešený
 
Júl 2018
Vyriešený
 
Jún 2016

Poškodená statika lampy

Nad jazerom - Baltická


16. júna 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MsÚ Nad jazerom

Vyriešený
 

Nezabezpečený kanál

Nad jazerom - Baltická


02. júna 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MsÚ Nad jazerom

Vyriešený
 
September 2014

Nebezpečná futbalová bránka

Nad jazerom - Baltická


17. septembra 2014

Zodpovednosť: MsÚ Nad jazerom

Uzavretý