Filter

Zistiť moju polohu

Slanecká ulica

Dopravný problém Slanecka-Dneperská

Nad jazerom - Slanecká


06. marca 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Košice

Neriešený
 

Nefunkčný semafor Slanecká cesta

Nad jazerom - Slanecká


06. marca 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Košice

Neriešený
 
November 2016

Dažďová voda na zastávke elektricky

Nad jazerom - Slanecká


12. novembra 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
Apríl 2016

Dopravná situácia na Slaneckej, Nad Jazerom

Nad jazerom - Slanecká


25. apríla 2016

4 komentáre

Zodpovednosť: Košice

Neriešený