Moyzesova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Moyzesova-chodník-rozkopaný

Staré mesto - Moyzesova
30. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Moyzesova-diera v strede chodníka

Staré mesto - Moyzesova
08. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Júl 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Moyzesova-slabo viditeľné svetlá na semafore

Staré mesto - Moyzesova
29. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Moyzesova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Staré mesto - Moyzesova
27. júla 2020 Komentáre2 Hodnotenie4
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Moyzesova-stavby a budovy-opustená budova

Staré mesto - Moyzesova
21. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Apríl 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Padajúce škridly na chodcov z cca 30 m!

Staré mesto - Moyzesova
14. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0