Koškovce- osvetlenie – nevhodné

Zodpovednosť za riešenie: Koškovce

V riešení
meno
Jozef 21. januára 2019

Rušivé svetlo
Dobrý deň.
Týmto Vás žiadam o totálne vypnutie svetla na stĺpe, ktoré svieti oproti bytom v bytovom dome č.170.
Dôvodom tejto žiadosti je, že svetlo osvetľuje východnú časť bytového domu,kde sú v niektorých bytoch orientované spálne.Svetlo je rušivé a nevhodne umiestnené, dopadá na plochu, ktorá v noci nemusí byť osvetlená, pretože sa nejedná o exponovanú časť obce. Narušuje prirodzený stav nočného prostredia a zväčšuje nepohodu spánku aj napriek zatiahnutým žalúziam.
Preto Vás žiadam o čo najskoršie odstránenie problému.

S pozdravom
Gavura Jozef

21. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
navrhujem zvolať všetkých obyvateľov Vášho bytového domu. Ak všetci, alebo väčšina obyvateľov bude mať k uvedenému osvetleniu pripomienky, budeme riešiť jeho premiestnenie, resp. otočenie svietidla viacej smerom od Vášho bytového domu.
Navrhujem termín dňa 23.01.2019 o 16,30 pred bytovým domom, aby už verejné osvetlenie svietilo, prípadne navrhnite iný termín, pokiaľ to bude možné prispôsobím sa.
Zároveň podotýkam, že odstránením uvedeného svietidla by nebolo zabezpečené osvetlenie prístupovej cesty k bytovému domu č. 151 a k rodinnému domu č. 177. V uvedenom priestore sa taktiež nachádza aj ambulancia rýchlej zdravotnej pomoci s nepretržitou prevádzkou.


Ing. Vladimír Babič, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.