Koškovce- osvetlenie – nevhodné

Zodpovednosť za riešenie: Koškovce

Vyriešený
meno
Jozef 21. januára 2019

Rušivé svetlo
Dobrý deň.
Týmto Vás žiadam o totálne vypnutie svetla na stĺpe, ktoré svieti oproti bytom v bytovom dome č.170.
Dôvodom tejto žiadosti je, že svetlo osvetľuje východnú časť bytového domu,kde sú v niektorých bytoch orientované spálne.Svetlo je rušivé a nevhodne umiestnené, dopadá na plochu, ktorá v noci nemusí byť osvetlená, pretože sa nejedná o exponovanú časť obce. Narušuje prirodzený stav nočného prostredia a zväčšuje nepohodu spánku aj napriek zatiahnutým žalúziam.
Preto Vás žiadam o čo najskoršie odstránenie problému.

S pozdravom
Gavura Jozef

21. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
navrhujem zvolať všetkých obyvateľov Vášho bytového domu. Ak všetci, alebo väčšina obyvateľov bude mať k uvedenému osvetleniu pripomienky, budeme riešiť jeho premiestnenie, resp. otočenie svietidla viacej smerom od Vášho bytového domu.
Navrhujem termín dňa 23.01.2019 o 16,30 pred bytovým domom, aby už verejné osvetlenie svietilo, prípadne navrhnite iný termín, pokiaľ to bude možné prispôsobím sa.
Zároveň podotýkam, že odstránením uvedeného svietidla by nebolo zabezpečené osvetlenie prístupovej cesty k bytovému domu č. 151 a k rodinnému domu č. 177. V uvedenom priestore sa taktiež nachádza aj ambulancia rýchlej zdravotnej pomoci s nepretržitou prevádzkou.


Ing. Vladimír Babič, starosta
08. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Verejné osvetlenie bolo upravené tak, aby čo najmenej osvetľovalo bytový dom.

Ing. Vladimír Babič, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.