Ul. Záhradná-zaplavená cesta

Zodpovednosť za riešenie: Krásno nad Kysucou

V riešení

Dobry den. Chcem Vas poprosit o riesenie problemu pri kazdej burke nam zaplavuje dvor, zumpa vyraza az do chalupy, ten smrad by som Vam dopriala. Voda po ceste tecie akoby to bola rieka. A je to uz dlhodoby problem.

04. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento dlhodobý problém, ktorý Vás zaťažuje pri každej búrke sa snažíme nejakou formou vyriešiť a v tomto období sme zatrubnili priestor okolo brezy. Len pri návalových dažďoch voda, ktorá tečie po ceste nestíha odtekať v žľabe, ktorý je umiestnený pri plote rodiny Kormancovej. Tento problém musíme analyzovať pri väčších zrážkach a na tvare miesta zistiť kde je problém.

Jaroslav Pagáč

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania