Ul. Vlčovská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Krásno nad Kysucou

Neriešený
meno
Milan 06. júla 2021

Pozdravujem. V mene občanom s trvalým pobytom v osadach Sykorov,Macurov,ale taktiež obcanov dochadzajucich do tejto lokality za ucelom rekreacie,chcem poziadat o promptne riesenie problemu,a to opravu miestnej komunikacie,ktora vedie do tychto dvoch osad. To ze si obcania pocas jazdy,na tejto ceste nicia svoj majetok by az taky vazny problem nebol,ale za posledne obdobie sa obcania v pripade potreby,stretli s nepochopenim hlavne u záchrannych zloziek. Obcania boli konfrontovani s tvrdenim posadky RZP ze keby vedeli,v akom dezolatnom stave je komunikacia,ani by neprisli,nakolko si poskodzuju techniku za ktoru su priamo zodpovedni oni,co je nemyslitelne. Za posledne obdobie sa toto zopakovalo viac krat.Je ohrozeny zivot,zdravie a majetok obcanov. Dakujem

22. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.