Separovaný zber - sklo -prevrátený kontejner

Zodpovednosť za riešenie: Krásno nad Kysucou

Vyriešený

Zaslal: Peter Koudela, 10. októbra 2017

Na ul Leonarda Sojčaka (Zákysučie) Je prevrátený naplnený kontejner na sklo do odpadného kanála pri ceste. Z tohto dôvodu už ľudia začínajú odkladať odpad-sklo pri ceste. Predpokladám, že vývoz nebol už dlhšiu dobu, pretože kontejner bol úplne plný už pred cca 3 týždňami.

06. december 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie, kontajner bol vyprázdnený a vrátený na svoje miesto.

Marián Šustek
riaditeľ mestského podniku

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.