Nefunkčná pouličná lampa

Zodpovednosť za riešenie: Krásno nad Kysucou

Vyriešený
meno
Erika 07. novembra 2018

Dobrý deň už pol roka nefunguje pouličná lampa na parkovisku za bytovkou č.1990 pri Lapeku. Bolo by dobré ju opraviť.

14. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, lampa je už opravená.

Ing. Jozef Grapa - primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.