Ul. Lazná-cesta-neposypaná

Zodpovednosť za riešenie: Krásno nad Kysucou

Vyriešený
meno
Ján 21. januára 2019

Dobrý deň, chceli by sme vás poprosiť o posypanie cesta na ulici Laznej lebo je celá zľadovatelá a keď ideme hore aj dole je s tým veľký problém veľmi sa šmýka. Zle sa strašne ide, človek sa bojí že skončí s nejakou zlomeninou.

24. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, na ul. Laznej bol vykonaný posyp, aby nedochádzalo k ohrozovaniu zdravia ľudí bývajúcich na tejto ulici.

Jaroslav Pagáč - zástupca primátora
24. január 2019

Ján

Ďakujeme, za skoré vybavenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.