Ul. Kalinovská-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Krásno nad Kysucou

Vyriešený
meno
Milan 10. júla 2019

Dobrý deň, obraciame sa na Vás so sťažnosťou na neustále preplnené koše. Odkedy sa začal separovaný zber, koše sú neustále preplnené. Ako majú ľudia triediť odpad, keď ho nemajú kam vyvážať. To mame čakať celý mesiac, kým sa koše vyvezú? Hlavne v letných mesiacoch sa množia v košoch baktérie z plastových obaloch z mäsa, z mlieka a pod..Zvyšovali sa poplatky za koše,ale problém sa nevyriešil. Namiesto kupovania fotopascí a pod, stačí pravidelne vyvážať odpad a tým aj zamedziť tvorbe čiernych skládok.

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Odpad pri a v kontajneroch na odpad bol odvezený.

Jaroslav Pagáč - zástupca primátora

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania