Ul. Blažkov-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Krásno nad Kysucou

Vyriešený
meno
Lívia Brňáková 29. júla 2019

Dobrý deň, žiadame o dokončenie kanalizácie-kanalizačnej šachty. Robotníci skončili výkopové práce v našej ulici už pred mesiacom a zabudli riadne osadiť a upraviť kanalizačnú šachtu, vrátene terénnych úprav-vysypať makadamom a štrkom - najhoršie úseky sme vysypali svojpomocne, no prívalové dažde štrk vyplavili, pretože nebol riadne utlačený-na to nemáme stroj. Šachta je meter vysoká , je na konci ulice, znemožňuje príjazd autom, nedá sa nič doviezť, neotočí sa sanitka...Dvakrát sme telefonicky za účelom riešenia daného problému kontaktovali p. zástupcu primátora-no bezvýsledne.Ďakujeme za vyriešenie problému.

31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Vyvolali sme jednanie s dodávateľom stavby, prosíme však o bližšiu špecifikáciu tohto problému, nakoľko dodávateľ stavby nevedel stotožniť tento problém s ulicou. Po jednaní je dohodnuté, že po identifikácii ulici na ktorej je šachta bude prevedená náprava. Z priloženej fotografie nevedel dodávateľ určiť o akú ulicu sa jedná.

Ing. Jozef Grapa - primátor mesta
31. júl 2019

Lívia Brňáková

Ide o prvú ulicu u Blažky -v smere z Krásna nad Kysucou do Žiliny. Po ľavej strane je kaplnka a cca 20 metrov od nej je hneď prvá ulica dohora. Kanalizačná šachta sa nachádza a konci ulice /č. domu 503.
02. august 2019

Lívia Brňáková

Vyriešené, ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.