Ul. Staničná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Krásno nad Kysucou

Vyriešený
meno
Michaela Masaryková 24. októbra 2019

Dobrý deň, už týždeň v osade u Gundášov nefunguje na ulici verejné osvetlenie. Za vyriešenie problému ďakujeme.

24. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, porucha bola dne odstránená. V budúcnosti môžete všetky takéto požiadavky adresovať na email: mestskypodnikkrasno@gmail.com, alebo na t.č. 0413812936

Jaroslav Pagáč

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania