Ul. Staničná-detské ihrisko-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Krásno nad Kysucou

Uzavretý
meno
Stanislava Hyneková 04. mája 2020

Dobrý deň, obraciam sa na Vás so žiadosťou pre našich najmenších. Vzhľadom k tomu, že v našej bytovke býva veľký počet detí a nemajú sa kde hrať (iba na ceste a parkovisku, čo určite nie je vhodné a hlavne nie bezpečné),prosím Vás o vybudovanie detského ihriska a tiež verejných lavičiek pri bytovom dome Zákysučie 2200. Žiaľ ani v okolí tejto bytovky sa nenachádza areál vyhradený deťom, tak nemajú kde tráviť svoj voľný čas a rozvíjať športové aktivity. Za pochopenie vopred ďakujem.

06. máj 2020

Maroš

V Zákysučí nechýba len detské ihrisko, ale aj poriadny obchod (napríklad Lidl). Možností na ich umiestnenie je dosť treba len chcieť.
11. máj 2020

Janka Janička

Dobrý deň,zarazila ma foto k tejto žiadosti.Neviem si predstaviť detské ihrisko a lavičky pri smetných nádobách,4 kanalizačné poklopy,cesta a parkovisko.Treba vybrať iné bezpečné miesto ,keď to má byť pre deti.
19. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe vašej pripomienky o vybudovanie detského ihriska a imobiliáru v mestskej časti Zákysučie pri bytovom dome 2200 Vám oznamujeme, že v tejto lokalite sa neuvažuje s vybudovaním detského ihriska. Budeme rozširovať a modernizovať už jestvujúce detské ihrisko za bytovým domov, kde budú situované nové prvky, ktorým zdokonalíme kvalitu detského ihriska, ktoré budú spĺňať všetky bezpečnostné kritéria stanovené vyhláškou. Ak bude dokončená projektová dokumentácia, ktorá určí rozmiestnenie prvkov bude sa výstavba detského ihriska realizovať.

Jaroslav Pagáč

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.