Ul. Záhradná-neporiadok po ťažbe dreva

Zodpovednosť za riešenie: Krásno nad Kysucou

V riešení
meno
Jan 23. mája 2020

Dobry den,Mam problem s neporiadkom ktory ostal po tazbe dreva v potoku presne oproti zahradkarskej osady u hacka.Vsade hromady haluzoviny,ktoru ked splachne nejaka letna prietrz mracien nizsie a poupchava priepusty pod mostikmy na ul.zahradnej tak nas vsetkych vytopí.Mohli by ste oslovit kompetentnych,aby stým nieco urobili? S potoka je v sucasnosti aj kvoli tomu len zapachajuca zaburina.Naco sa na potoku nizsie robili poldre,ked taketo riziko sa prehliada?Kto bude zodpovedat za skody ktore vzniknu na nasom majetku aj na majetku obce? Dufam ze k nicomu takemu nedojde skor ako sa problem odstrani.Dakujem

28. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vašej výzvy s neporiadkom v záhradkárskej osade Hackov, kde sa v miestnom potoku zhromažďujme drevný porast po ťažbe dreva. Upozorníme kompetentných a majiteľa potoku, čo sú LESY SR, aby nevykonali nápravu a upozornili ťažiacu spoločnosť na odstránenie a vyčistenie porastu, kde môže dôjsť k záplavovým problémom pri nadmernej intenzite dažďových zrážok.

Jaroslav Pagáč

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.