Dažďová voda na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Lendak

V riešení

Zaslal: Ján Stupák, 21. augusta 2017

Počas dažďa 20.8.2017 všetká voda z farských pozemkov tečie z dvorov na Slnečnú ulicu a tam vytvorila mláku. Je nutné odvodniť cestu nad Slnečnou ulicou, aby dažďová voda mala kde tiecť.

23. august 2017

Odpoveď samosprávy

Predmetná vec je momentálne v riešení.

Michal Marhefka, prednosta OcÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.