Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Vrak auta

Zodpovednosť za riešenie: Lendak

Uzavretý

Zaslal: Stanislav, 10. októbra 2017

Chcem sa opytat ci Vam ako obci nevadi tento vrak auta,kedze stoji na tejto ulici uz dost dlho na to aby bol tento problem vyrieseny aj bez podnetu od obcanov, uz len z estetickeho hladiska...Dakujem

11. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Čo sa týka tohto vraku, jeho umiestnenie bolo obcou riešené už niekoľko krát. Na podnet obce bol vrak riešený aj Okresným úradom životného prostredia a samotnou Políciou. Majiteľ vraku zdokladoval, že má k pozemku, na ktorom je vrak umiestnený nájomnú zmluvu. Pozemok vlastní Mesto Spišská Belá.
Čo sa týka Obce Lendak nemáme inú kompetenciu ako predmetný vrak odpratať, nakoľko je súkromným majetkom a jeho majiteľ má zmluvný vzťah s vlastníkom pozemku, na ktorom je umiestnený.

Michal Marhefka, prednosta OcÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.