Poškodený chodník na Hlavnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Lendak

Vyriešený
meno
Lukáš Lizák 14. marca 2018

Tento chodník je už dlhší čas poškodený. Toto poškodenie vzniklo pri výkopových prácach pri budovaní kanalizačnej prípojky pre rodinný dom. Žiadam o opravu chodníka jej poškodzovateľom. Ďakujem

30. marec 2018

Stanislav

Preco je podnet nerieseny?
30. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

status podnetu sa automaticky mení na neriešený, pokiaľ samospráva na podnet neodpovedala do 14 dní. Podnet sme samospráve opätovne zaslali.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet je vyriešený.


Michal Marhefka, prednosta OcÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania