Poškodený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Lendak

Vyriešený
meno
Stanislav 03. apríla 2018

Poškodený chodník-myslím,že ukončenie chodníka bolo neodborne vykonané, nakoľko sa chodník po cca 6. mesiacoch rozpadáva, ukončovacie obrubníky boli len podopreté...

04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Obec uplatní v zmysle zmluvy o dielo inštitút reklamácie na predmetnú stavbu.


Michal Marhefka, prednosta OcÚ
02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet bol vyriešený.

Michal Marhefka, prednosta OcÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.