Maštalný hnoj pri ceste

Zodpovednosť za riešenie: Lendak

Neriešený
meno
Martina 10. mája 2018

Maštalný hnoj pri ceste, je tam už nejaký čas a nikto s tým nič nerobí, poprosím o odpratanie

24. máj 2018

Stanislav

Žiadna odpoveď samosprávy?
25. máj 2018

Martina

Prečo na tento môj podnet starosta nereagoval? Na čo ta aplikácia vôbec je keď nevie Pán starosta vybaviť ani malý problém a radšej na podnet ani nereaguje
28. máj 2018

Martina

Maštalný hnoj pri ceste

Maštalný hnoj pri ceste-poprosim o odpratanie na vlastny pozemok, neviem co na to povie zivotne prostredie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania