Pod Kicorou-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Lendak

Neriešený
meno
Stanislav 09. apríla 2019

Čierna skladka-mnozstvo odpadkov,stara práčka,vedra...
Miesto je nevycistene už nejaký ten rok-neviem či to prevádzkareň obce nevidí alebo skôr nechce vidieť...myslím to miesto kde preteká voda cez kríky nakoľko to na fotke nie je vidiet

24. apríl 2019

Stanislav

chcem sa opýtať Pán prednosta prečo je podnet nerieseny?
29. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
status podnetu na neriešený sa zmení vo všetkých prípadoch, keď samospráva alebo iná zodpovedná inštitúcia neodpovie do 14 dní od zaslania výzvy. V takýchto prípadoch vždy podnety opätovne preposielame zodpovedným inštitúciám s upozornením na neriešený podnet.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.